Sprzedaż nieruchomości to zajęcie na pełen etat przez 7 dni w tygodniu – jeśli nie mają Państwo czasu na prezentacje, negocjacje, odbieranie telefonów, długie rozmowy z potencjalnymi Klientami (z reguły podczas czasu Państwa pracy) czy organizowanie dokumentacji do sprzedaży – gwarantuję, że wyręczę Państwa profesjonalnie i kompleksowo.
Zachęcam do przejrzenia opinii dotyczącej mojej pracy:  https://www.trojmiasto.pl/MB-Nieruchomosci-M-Brajczewska-o76780.html#opinie
Dla mnie “mniej znaczy więcej”, preferuję przejrzystość i jasne zasady – podstawą rozpoczęcia współpracy jest zawarcie umowy o pośrednictwo, która zabezpiecza interes obu Stron jak również umożliwia wyręczenie Właścicieli w pozyskaniu dokumentacji niezbędnej do sprzedaży.
Jestem licencjonowanym pośrednikiem (lic. nr 23010) –  od 2001 roku pracuję w branży nieruchomości początkowo jako Specjalista ds. sprzedaży, następnie Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu oraz Pełnomocnik Zarządu pozwoliły mi nabyć odpowiednie doświadczenie do założenia własnego Biura Nieruchomości. Uwielbiam swoją pracę, spotkania z ludźmi. Poznaję nieruchomość od podszewki zanim trafi na rynek, dlatego też prezentacje zawsze prowadzę osobiście (oraz znam odpowiedzi na zadawane mi pytania).

Biuro prowadzę z powodzeniem od 2018 roku: w pierwszym rankingu agencji nieruchomości organizowanym przez portal Trójmiasto w 2019 r – zajęłam II miejsce spośród wszystkich agencji w Gdyni, natomiast w drugim rankingu w 2021 r utrzymałam wysoką II pozycję. Aktualnie moje biuro jest jednym z najlepszych w Gdyni. Odznaka “Firma Godna Zaufania” również zobowiązuje – jest przyznawana co roku na podstawie nieposzlakowanych i zweryfikowanych opinii Klientów.

W zakresie swoich usług oferuję:
– sesję fotograficzną nieruchomości,
– przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy,
– promowanie ofert na portalach branżowych i społecznościowych,
– pomoc eksperta finansowego w celu uzyskania korzystnego kredytu,
– pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej, umowy najmu,
– przygotowanie protokołu zdawczo – odbiorczego lokalu, domu,
– obsługę notarialną oraz pełną dyskrecję

Doradztwo Eksperta Finansowego.
Preferencyjne stawki w Kancelarii Notarialnej.
Posiadam aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Jestem niepoprawną optymistką – dla mnie zawsze “szklanka jest do połowy pełna”. Każdą powierzoną nieruchomość traktuję jak osobiste wyzwanie. Z pewnością zrobię wszystko aby każdy potencjalny nabywca mógł się o niej dowiedzieć.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Prywatnie preferuję czynny wypoczynek – moją pasją jest zdecydowanie sport, kocham jazdę na rowerze i wszelką aktywność. Staram się zachować balans między pracą a relaksem (choć niektórzy uważają mnie za pracoholiczkę). Uwielbiam słońce, łąkę, naturę, długie spacery z psem, niezmiennie zachwyca mnie Portugalia, pod każdym względem. Lubię poznawać ludzi, czasem z pozornie błahej rozmowy rozpoczyna się relacja na lata.
Aparat towarzyszy mi niemal zawsze – zatrzymanie w kadrze właśnie “tej” chwili – przyrody, architektury, perspektywy – tego “czegoś” co zapada w pamięć…

 

"MB

“Współpraca z Panią Magdą spełniła wszystkie nasze oczekiwania. To był strzał w dziesiątkę.
Pierwsza rozmowa telefoniczna zapowiadała, że trafiliśmy na kompetentną  i zaufaną osobę. Ogromne zaangażowanie, doświadczenie, profesjonalizm, rzeczowość, duża dyspozycyjność przyczyniły się do szybkiej sprzedaży mieszkania. Przejęcie przez Panią Magdę wszelkich obowiązków i formalności spoczywających na sprzedających, łatwy i przyjemny kontakt skutkowały sprawną transakcją.

Wysoki poziom kultury osobistej, cierpliwość, skuteczność, dyskrecja, entuzjazm, pozytywna energia, takt to kolejne zalety Pani Magdy.

Z usług MB Nieruchomości Magdalena Brajczewska skorzystaliśmy z polecenia znajomej i szczerze polecamy kolejnym sprzedającym, kupującym i wynajmującym.”
Dziękujemy!

Kasia i Łukasz

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy skorzystali z usług mojego biura:

MB Nieruchomości

Magdalena Brajczewska

+48 696 939 331

biuro@mbnieruchomosci.eu

Jestem do Państwa dyspozycji:

od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00

soboty 10:00 - 13:00