Jako licencjonowany pośrednik (lic. nr 23010) należę do Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników Nieruchomości oraz pracuję zgodnie z kodeksem etyki zawodowej.

W 2021 roku firma została wyróżniona Certyfikatem “Firmy Godnej Zaufania” przyznawanym poprzez weryfikację nienagannych opinii Klientów.

Chciałam serdecznie podziękować wszystkim Klientom za okazane zaufanie oraz podjęcie współpracy z moim biurem w 2021 roku, to dzięki Wam w drugim rankingu Agencji Nieruchomości organizowanym przez portal Trojmiasto.pl zajęłam po raz kolejny wysokie II miejsce w Gdyni.
https://dom.trojmiasto.pl/Ranking-Najlepsze-agencje-nieruchomosci-w-Trojmiescie-2021-n161914.html

W 2019 roku moje biuro stanęło na zaszczytnym drugim miejscu w rankingu najlepszych Agencji nieruchomości w Gdyni https://dom.trojmiasto.pl/Ranking-najlepsza-agencja-nieruchomosci-w-Trojmiescie-n139014.html

Działam szybko, intuicyjnie i nieszablonowo – dzięki temu skutecznie. Jestem niepoprawną optymistką – dla mnie zawsze szklanka jest do połowy pełna.

Każdą powierzoną nieruchomość traktuję jak osobiste wyzwanie.
Z pewnością zrobię wszystko aby każdy potencjalny nabywca mógł się o niej dowiedzieć.

W zakresie swoich usług oferuję sprzedaż nieruchomości (mieszkań, domów oraz działek), jak również najem okazjonalny (preferuję długoterminowy).
W zależności od Państwa potrzeb dysponuję poniższym wachlarzem usług:

– sesja fotograficznej nieruchomości,
– przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy,
– promowanie ofert na portalach branżowych i społecznościowych,
– pomoc Eksperta Finansowego w celu uzyskania korzystnego kredytu,
– przygotowanie umowy przedwstępnej, umowy najmu okazjonalnego z potwierdzeniem notarialnym rygoru egzekucji,
– przygotowanie protokołu zdawczo – odbiorczego lokalu, domu,
– pomoc w zakupie mieszkań z rynku pierwotnego (wieloletnie doświadczenie w biurze sprzedaży u dewelopera)
– obsługę notarialną w Kancelarii z preferencyjną stawką dla moich Klientów oraz
– pełną dyskrecję.

Moje doświadczenie na rynku nieruchomości to kilkanaście lat pracy… Teraz wiem, że był to doskonały wybór! Należę do grona ludzi, którzy robią w życiu to co lubią.

Prywatnie preferuję czynny wypoczynek – moją pasją jest zdecydowanie sport, kocham jazdę na rowerze i wszelką aktywność. Staram się zachować balans między pracą a relaksem (choć niektórzy uważają mnie za pracoholiczkę). Uwielbiam długie spacery z psem, niezmiennie zachwyca mnie Portugalia, choć w kuchni preferuję zupełnie inny kraniec świata – Japonię. Koi mnie akwarystyka morska – tu ukłon w stronę męża za zarażenie mnie swoim hobby 🙂
Aparat towarzyszy mi niemal zawsze – zatrzymanie w kadrze właśnie “tej” chwili – przyrody, architektury, perspektywy – to jet TO.

 

ABY ZAPEWNIĆ JAK NAJWYŻSZY POZIOM ŚWIADCZONYCH USŁUG, REGULARNIE BIORĘ UDZIAŁ W SZEREGU SPECJALISTYCZNYCH SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH MOJEJ BRANŻY:

KLIENCI KTÓRZY MI ZAUFALI NIE ŻAŁUJĄ SWOJEJ DECYZJI

OPINIE SĄ DOSTĘPNE NA PORTALU TRÓJMIASTO.PL

MB Nieruchomości

Magdalena Brajczewska

+48 696 939 331

biuro@mbnieruchomosci.eu

Jestem do Państwa dyspozycji:

od poniedziałku do soboty

w godzinach 10:00 - 18:00